MUTAI CMTB1LE-63 3P قالدۇق توك بىلەن ئىشلەيدىغان توك يولى ئۈزگۈچ RCBO
مەھسۇلات تەپسىلاتلىرى
ئېشىپ كېتىشتىن قوغداش ئىقتىدارىغا ئىگە قالدۇق توك ئۈزگۈچ (RCBO) قالدۇق توك ئۈزگۈچ (RCD) ۋە كىچىك توك ئۈزگۈچ (MCB) نىڭ ئىقتىدارىنى بىرلەشتۈرۈپ، بىر ئېلېكتر بىخەتەرلىك ئۈسكۈنىسى.
CMTB1LE-63 قالدۇق توك بىلەن ئىشلەيدىغان توك يولى ئۈزگۈچ كىشىلەرنى ۋە توكنى توك سوقۇلۇشى، قىسقا تۇتىشىش ۋە ئارتۇق يۈكلىنىش قاتارلىق مەسىلىلەردىن ساقلايدۇ. RCBO ئاساسلىقى سودا ۋە تۇرالغۇ بىنالىرىدا ئىشلىتىلىدۇ. ئۇ IEC61009-1 ئۆلچىمىگە ماس كېلىدۇ.
| مەھسۇلات نامى | RCBO قالدۇق توك بىلەن ئىشلەيدىغان توك يولى ئۈزگۈچ |
| مودېل نومۇرى | CMTB1LE-63 3P |
| ئۆلچەملىك | IEC61009-1 |
| باھالانغان توك (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50 / 63A |
| پولشالىقلار | 3P |
| نومىنال توك بېسىمى Ue (V) | 400V |
| باھالانغان چاستوتا | AC 50/60Hz |
| قىسقا توك يولى سىغىمى Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Uimp نىڭ ئىمپۇلسقا چىداملىق توك بېسىمى | 4000V |
| مۇھىت تېمپېراتۇرىسى | -20℃~+40℃ |
| دەرھال قويۇپ بېرىش تىپى | CD |
| مۆلچەرلەنگەن قالدۇق ئىشلەش ئېقىمى | 30mA، 50mA، 75mA، 100mA |
ئەگرى سىزىق
لايىھە ۋە ئورنىتىش ئۆلچىمى (mm)
ئەۋزەللىك
1. توك يولىنى قىسقا تۇتىشىش توكى، ئارتۇق يۈك توكى ۋە يەر ئېقىشىدىن قوغداش
2. ئورنىتىش ئاسان: RCBO ئادەتتە ئىخچام ۋە ئورنىتىش ئاسان بولىدۇ، شۇڭا ئۇلار كىچىك بوشلۇقلاردا ياكى تار رايونلاردا ئىشلىتىشكە ئەڭ ماس كېلىدۇ.
پولشالىقلار
قوللىنىش
MCB كىچىك توك يولى ئۈزگۈچلىرى كەسپىي بولۇپ، بىناكارلىق، تۇرالغۇ، سانائەت قوللىنىشچان پروگراممىلىرى ۋە ئېلېكتر ئېنېرگىيەسى يەتكۈزۈش قاتارلىق ساھەلەردە كەڭ قوللىنىلىدۇ.
باشقىلار
ئورالما
ئىچكى قۇتا 2 دانە، تاشقى قۇتا 40 دانە.
سىرتقى قۇتىنىڭ ئۆلچىمى: 41*21.5*41.5cm
ئاساسلىق بازار
MUTAI ئېلېكتر شىركىتى يېقىن شەرق، ئافرىقا، جەنۇبىي شەرقىي ئاسىيا، جەنۇبىي ئامېرىكا، رۇسىيە بازىرىغا مەركەزلەشكەن.
نېمىشقا بىزنى تاللايسىز
تېلېفون: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













