MUTAI CMTB1LE-63 2P قالدۇق توك بىلەن ئىشلەيدىغان توك يولى ئۈزگۈچ RCBO
مەھسۇلات تەپسىلاتلىرى
RCBO يەر يۈزىدىكى ئۈزۈلۈش ۋە توك بېسىمىنىڭ ئېشىپ كېتىشىدىن كېلىپ چىقىدىغان توك سوقۇلۇشى ۋە ئوت ئاپىتى خەۋپىدىن ساقلايدۇ. ئۇ ئادەتتە قالدۇق توك دەپ ئاتىلىدىغان، سىملارنىڭ خاتالىقى، ئىزولياتورنىڭ بۇزۇلىشى ياكى ئېلېكتر ئۈسكۈنىلىرىنىڭ خاتالىقى سەۋەبىدىن كېلىپ چىقىدىغان توك بېسىمىنىڭ ئېشىپ كېتىشىدىن ساقلايدۇ. بۇنىڭدىن باشقا، ئۇ يەنە قىسقا تۇتىشىش ياكى توك يولىنىڭ ئېشىپ كېتىشىدىن كېلىپ چىقىدىغان توك بېسىمىنىڭ ئېشىپ كېتىشىدىنمۇ ساقلايدۇ.
RCBO لار ئادەتتە تۇرالغۇ ۋە سودا بىنالىرىدا، شۇنداقلا سانائەت قوللىنىشچان پروگراممىلىرىدا ئىشلىتىلىدۇ. ئۇلار ئاشخانا، مۇنچا ۋە باشقا ئېلېكتر ئۈسكۈنىلىرىنىڭ سۇ بىلەن ئۇچرىشىش ئېھتىماللىقى يۇقىرى بولغان جايلار قاتارلىق شەخسىي توك يولىنى قوغداش تەلەپ قىلىنىدىغان ئەھۋاللاردا ئالاھىدە پايدىلىق.
| مەھسۇلات نامى | RCBO قالدۇق توك بىلەن ئىشلەيدىغان توك يولى ئۈزگۈچ |
| مودېل نومۇرى | CMTB1LE-63 2P |
| ئۆلچەملىك | IEC61009-1 |
| باھالانغان توك (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50 / 63A |
| پولشالىقلار | 2P |
| نومىنال توك بېسىمى Ue (V) | 230V |
| باھالانغان چاستوتا | AC 50/60Hz |
| قىسقا توك يولى سىغىمى Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Uimp نىڭ ئىمپۇلسقا چىداملىق توك بېسىمى | 4000V |
| مۇھىت تېمپېراتۇرىسى | -20℃~+40℃ |
| دەرھال قويۇپ بېرىش تىپى | CD |
| مۆلچەرلەنگەن قالدۇق ئىشلەش ئېقىمى | 30mA، 50mA، 75mA، 100mA |
ئەگرى سىزىق
لايىھە ۋە ئورنىتىش ئۆلچىمى (mm)
ئەۋزەللىك
1. توك يولىنى قىسقا تۇتىشۇش توكىدىن قوغداش
2. توك يوللىرىنىڭ ئارتۇق يۈكلىنىش توكىدىن ساقلىنىشى
3. يەر ئېقىشىدىن قوغداش
پولشالىقلار
قوللىنىش
MCB بىناكارلىق، تۇرالغۇ، سانائەت ئىشلىرى ۋە ئېلېكتر ئېنېرگىيەسى يەتكۈزۈش قاتارلىق ساھەلەردە كەڭ قوللىنىلىدۇ.
باشقىلار
ئورالما
ئىچكى قۇتا 3 دانە، تاشقى قۇتا 60 دانە.
سىرتقى قۇتىنىڭ ئۆلچىمى: 41*21.5*41.5cm
ئاساسلىق بازار
ئوتتۇرا شەرق، ئافرىقا، جەنۇبىي شەرقىي ئاسىيا، جەنۇبىي ئامېرىكا، رۇسىيە بازىرى ... قاتارلىقلار
تېلېفون: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












