MUTAI CMTB1LE-63 4P قالدۇق توك بىلەن ئىشلەيدىغان توك يولى ئۈزگۈچ RCBO
مەھسۇلات تەپسىلاتلىرى
CMTB1LE-63 قالدۇق توك بىلەن ئىشلەيدىغان توك يولى ئۈزگۈچ كىشىلەرنى ۋە توكنى توك سوقۇلۇشى، قىسقا تۇتاشتۇرۇش، ئارتۇق يۈكلىنىش قاتارلىق مەسىلىلەردىن ساقلايدۇ. RCBO ئاساسلىقى سودا ۋە تۇرالغۇ بىنالىرىدا ئىشلىتىلىدۇ.
ئۇ IEC61009-1 ئۆلچىمىگە ماس كېلىدۇ.
| مەھسۇلات نامى | قالدۇق توك بىلەن ئىشلەيدىغان توك يولى ئۈزگۈچ |
| مودېل نومۇرى | CMTB1LE-63 4P |
| ئۆلچەملىك | IEC61009-1 |
| باھالانغان توك (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50 / 63A |
| پولشالىقلار | 4P |
| نومىنال توك بېسىمى Ue (V) | 400V |
| باھالانغان چاستوتا | AC 50/60Hz |
| قىسقا توك يولى سىغىمى Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Uimp نىڭ ئىمپۇلسقا چىداملىق توك بېسىمى | 4000V |
| مۇھىت تېمپېراتۇرىسى | -20℃~+40℃ |
| دەرھال قويۇپ بېرىش تىپى | C ياكى D |
| مۆلچەرلەنگەن قالدۇق ئىشلەش ئېقىمى | 30mA، 50mA، 75mA، 100mA |
ئەگرى سىزىق
لايىھە ۋە ئورنىتىش ئۆلچىمى (mm)
ئەۋزەللىك
1. قىسقا تۇتىشىش توكى ۋە ئارتۇق يۈكلىنىش توكىدىن قوغداش
2. توك سوقۇشىدىن قوغداش: قالدۇق توك ئۈزگۈچ توكنىڭ يەرگە ئېقىپ كېتىشىدىن كېلىپ چىققان توك خاتالىقىنى بايقاپ ئۈزۈپ، توك سوقۇشى ۋە توك سوقۇشىنىڭ ئالدىنى ئالىدۇ.
3. تېز ئىنكاس قايتۇرۇش ۋاقتى: بۇ ئاپتوماتىك ئۆچۈرگۈچلەر ئېلېكتر كاشىلىسى بايقالغاندا، كۆپىنچە بىر سېكۇنت ئىچىدە تېز سۈرئەتتە ئۆچۈپ كېتىشكە لايىھەلەنگەن.
پولشالىقلار
قوللىنىش
MCB كىچىك توك يولى ئۈزگۈچلىرى كەسپىي بولۇپ، بىناكارلىق، تۇرالغۇ، سانائەت قوللىنىشچان پروگراممىلىرى ۋە ئېلېكتر ئېنېرگىيەسى يەتكۈزۈش قاتارلىق ساھەلەردە كەڭ قوللىنىلىدۇ.
باشقىلار
ئورالما
ئىچكى قۇتا 1 دانە، تاشقى قۇتا 20 دانە.
سىرتقى قۇتىنىڭ ئۆلچىمى: 41*21.5*41.5cm
ئاساسلىق بازار
MUTAI ئېلېكتر شىركىتى يېقىن شەرق، ئافرىقا، جەنۇبىي شەرقىي ئاسىيا، جەنۇبىي ئامېرىكا ۋە رۇسىيە قاتارلىق رايونلاردىكى بازارلارغا مۇلازىمەت قىلىشقا ئالاھىدە ئەھمىيەت بېرىدۇ.
نېمىشقا بىزنى تاللايسىز
تېلېفون: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












