MUTAI CMTB1LE-63 1P N قالدۇق توك بىلەن ئىشلەيدىغان توك يولى ئۈزگۈچ RCBO
مەھسۇلات تەپسىلاتلىرى
CMTB1LE-63 قالدۇق توك بىلەن ئىشلەيدىغان توك يولى ئۈزگۈچ كىشىلەرنى ۋە توكنى توك سوقۇلۇشى، قىسقا تۇتاشتۇرۇش ۋە ئارتۇق يۈكلىنىش قاتارلىق مەسىلىلەردىن ساقلايدۇ. RCBO ئاساسلىقى سودا ۋە تۇرالغۇ بىنالىرىدا ئىشلىتىلىدۇ. ئۇ IEC61009-1 ئۆلچىمىگە ماس كېلىدۇ.
CMTB1LE-63 RCBO AC50/60HZ، 230V/240V/400V/415V دەرىجىلىك توك بېسىمى ۋە 63A گىچە بولغان توك بېسىمىغا ماس كېلىدۇ.
| مەھسۇلات نامى | RCBO |
| مودېل نومۇرى | CMTB1LE-63 1P+N |
| ئۆلچەملىك | IEC61009-1 |
| باھالانغان توك (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50 / 63A |
| پولشالىقلار | 1P+N |
| نومىنال توك بېسىمى Ue (V) | 230V |
| باھالانغان چاستوتا | AC 50/60Hz |
| قىسقا توك يولى سىغىمى Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Uimp نىڭ ئىمپۇلسقا چىداملىق توك بېسىمى | 4000V |
| مۇھىت تېمپېراتۇرىسى | -20℃~+40℃ |
| دەرھال قويۇپ بېرىش تىپى | CD |
| مۆلچەرلەنگەن قالدۇق ئىشلەش ئېقىمى | 30mA، 50mA، 75mA، 100mA |
ئەگرى سىزىق
لايىھە ۋە ئورنىتىش ئۆلچىمى (mm)
ئەۋزەللىك
1. توك يولىنى قىسقا تۇتىشىش، ئارتۇق يۈكلىنىش ۋە يەر ئېقىشىدىن قوغداش
2. ئاسان ئورنىتىش: قالدۇق توك ئۈزگۈچلىرىنى ھەر قانداق توك ئۈزگۈچ تاختىسى ياكى ئېلېكتر قۇتىسىغا ئورنىتىشقا بولىدۇ، بۇ ئۇلارنى ئورنىتىشنى ئاسانلاشتۇرىدۇ.
3. سەزگۈرلۈك: ئۇلار يەر يۈزىگە ئاز مىقداردا توك ئېقىپ كېتىشىنىمۇ بايقىيالايدۇ
پولشالىقلار
قوللىنىش
MCB كىچىك توك يولى ئۈزگۈچلىرى كەسپىي بولۇپ، بىناكارلىق، تۇرالغۇ، سانائەت قوللىنىشچان پروگراممىلىرى ۋە ئېلېكتر ئېنېرگىيەسى يەتكۈزۈش قاتارلىق ساھەلەردە كەڭ قوللىنىلىدۇ.
باشقىلار
ئورالما
ئىچكى قۇتا 4 دانە، تاشقى قۇتا 80 دانە.
سىرتقى قۇتىنىڭ ئۆلچىمى: 41*21.5*41.5cm
ئاساسلىق بازار
MUTAI ئېلېكتر شىركىتى يېقىن شەرق، ئافرىقا، جەنۇبىي شەرقىي ئاسىيا، جەنۇبىي ئامېرىكا، رۇسىيە بازىرىغا مەركەزلەشكەن.
نېمىشقا بىزنى تاللايسىز
تېلېفون: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












