MUTAI CMTB1-63H 2P كىچىك MCB كىچىك توك يولى ئۈزگۈچ
مەھسۇلات تەپسىلاتلىرى
CMTB1-63 كىچىك توك يولى ئۈزگۈچ ئادەتتە ئېلېكتر سىستېمىلىرىدا ئارتۇق يۈك ۋە قىسقا توك يولىدىن ساقلىنىش ئۈچۈن ئىشلىتىلىدۇ، MCB يەنە ئېلېكتر سىستېمىسىنى دائىملىق يۆتكەش ۋە ئۆزگەرتىش سۈپىتىدە ئىشلىتىشكە بولىدۇ. كىچىك توك يولى ئۈزگۈچلىرى تۇرالغۇدىن تارتىپ سانائەتكىچە بولغان كەڭ دائىرىلىك قوللىنىشچان پروگراممىلارغا ماس كېلىدۇ، ھەمدە يورۇتۇش، ئىسسىنىش ۋە ماتور كونترول قىلىش توك يوللىرىدا ئادەتتە ئىشلىتىلىدۇ.
| مەھسۇلات نامى | كىچىك توك يولى ئۈزگۈچ |
| مودېل نومۇرى | CMTB1-63 2P |
| ئۆلچەملىك | IEC60898-1 |
| گۇۋاھنامە | CE |
| باھالانغان توك (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50 / 63A |
| پولشالىقلار | 2P |
| نومىنال توك بېسىمى Ue (V) | 400/415V |
| باھالانغان چاستوتا | AC 50/60Hz |
| قىسقا توك يولى سىغىمى Icn | 6000A |
| Uimp نىڭ ئىمپۇلسقا چىداملىق توك بېسىمى | 4000V |
| مۇھىت تېمپېراتۇرىسى | -20℃~+40℃ |
| دەرھال قويۇپ بېرىش تىپى | CD |
| رەڭ | ئاق ۋە كۈلرەڭ |
| مۇلازىمەت | OEM ۋە ODM |
پولشالىقلار
قوللىنىش
كىچىك توك يولى ئۈزگۈچلىرى بىناكارلىق، تۇرالغۇ، سانائەت ئىشلىرى ۋە ئېلېكتر ئېنېرگىيەسى يەتكۈزۈش قاتارلىق ساھەلەردە كەڭ قوللىنىلىدۇ.
ئەۋزەللىك
1. قىسقا تۇتىشىش توكى ۋە ئارتۇق يۈكلىنىش توكىدىن ساقلىنىش، شۇنداقلا ئېلېكتر سىستېمىسىنى دائىملىق يۆتكەش ۋە ئۆزگەرتىش ئۈچۈنمۇ ئىشلىتىلىدۇ.
2. كىچىك چوڭلۇق: MCB لار كىچىك ۋە ئىخچام قىلىپ لايىھەلەنگەن بولۇپ، ئۇلارنى ئورنىتىش ۋە ئېلېكتر تاختىلىرى ۋە تارقىتىش تاختىلىرىغا ئورنىتىش ئاسان.
3. تېز ئۈزۈلۈپ قېلىش: MCBلار توك بېسىمى ئېشىپ كېتىش ياكى قىسقا تۇتىشىش يۈز بەرگەندە تېز ئۈزۈلۈپ قېلىش ئۈچۈن لايىھەلەنگەن بولۇپ، بۇ ئېلېكتر ئۈسكۈنىلىرىنىڭ بۇزۇلۇشى ۋە كىشىلەرگە خەۋپ يەتكۈزۈشنىڭ ئالدىنى ئېلىشقا ياردەم بېرىدۇ.
4. يۇقىرى سۇنۇش ئىقتىدارى
باشقىلار
ئورالما
ئىچكى قۇتا 6 دانە، تاشقى قۇتا 120 دانە.
سىرتقى قۇتىنىڭ ئۆلچىمى: 41*21.5*41.5cm
سوئال-جاۋاب
ISO 9001، ISO14001 باشقۇرۇش سىستېمىسى گۇۋاھنامىسىگە ئىگە بولۇپ، مەھسۇلاتلار خەلقئارا CCC، CE، CB گۇۋاھنامىلىرى بىلەن لاياقەتلىك.
ئاساسلىق بازار
MUTAI ئېلېكتر شىركىتى يېقىن شەرق، ئافرىقا، جەنۇبىي شەرقىي ئاسىيا، جەنۇبىي ئامېرىكا، رۇسىيە بازىرىغا مەركەزلەشكەن.
تېلېفون: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












