CMTB1-63 1P 10A 16A 20A 25A 32A MCB كىچىك توك يولى ئۈزگۈچ
مەھسۇلات تەپسىلاتلىرى
CMTB1-63 كىچىك توك يولى ئۈزگۈچ قىسقا تۇتىشىش ۋە ئارتۇق يۈكتىن ساقلىنىش ئىقتىدارىغا ئىگە، شۇنداقلا ئېلېكتر سىستېمىسىنى دائىم يۆتكەش ۋە ئۆزگەرتىش سۈپىتىدە ئىشلىتىشكە بولىدۇ. MCB قۇرۇلمىسى ئىلغار، ئىقتىدار ئىشەنچلىك، يۇقىرى ئۈزۈش ئىقتىدارى، كۆرۈنۈشى نەپىس قاتارلىق ئالاھىدىلىكلەرگە ئىگە. قېپى ۋە زاپچاسلىرى سوقۇلۇشقا چىداملىق، ئوتقا چىداملىق ماتېرىياللاردىن ياسالغان.
| مەھسۇلات نامى | MCB |
| مودېل نومۇرى | CMTB1-63 1P |
| ئۆلچەملىك | IEC60898-1 |
| گۇۋاھنامە | CE |
| باھالانغان توك (A) | 1-63A |
| پولشالىقلار | 1P |
| نومىنال توك بېسىمى Ue (V) | 230/240/400/415V |
| باھالانغان چاستوتا | AC 50/60Hz |
| قىسقا توك يولى سىغىمى Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Uimp نىڭ ئىمپۇلسقا چىداملىق توك بېسىمى | 4000V |
| مۇھىت تېمپېراتۇرىسى | -20℃~+40℃ |
| دەرھال قويۇپ بېرىش تىپى | C تىپلىق ياكى D تىپلىق |
| رەڭ | ئاق |
| مۇلازىمەت | OEM ۋە ODM |
ئەگرى سىزىق
پولشالىقلار
ئەۋزەللىك
1. توك يولىنى قىسقا تۇتىشۇش توكىدىن قوغداش
2. توك يوللىرىنىڭ ئارتۇق يۈكلىنىش توكىدىن ساقلىنىشى
3. چىرايلىق لايىھەلەنگەن ۋە ئورنىتىش ئاسان
قوللىنىش
MCB كىچىك توك يولى ئۈزگۈچلىرى بىنا، تۇرالغۇ، سانائەت قوللىنىشچان پروگراممىلىرى، ئېلېكتر ئېنېرگىيەسى يەتكۈزۈش قاتارلىقلاردا كەڭ كۆلەمدە ئىشلىتىلىدۇ.
باشقىلار
ئورالما
ئىچكى قۇتا 12 دانە، تاشقى قۇتا 240 دانە.
سىرتقى قۇتىنىڭ ئۆلچىمى: 41*21.5*41.5cm
ئاساسلىق بازار
ئوتتۇرا شەرق، ئافرىقا، جەنۇبىي شەرقىي ئاسىيا، جەنۇبىي ئامېرىكا، رۇسىيە بازىرى ... قاتارلىقلار
نېمىشقا بىزنى تاللايسىز
تېلېفون: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













