مۇتاي CMTB1-63 4P C ئەگرى سىزىقلىق Mcb كىچىك توك يولى ئۈزگۈچ
مەھسۇلات تەپسىلاتلىرى
CMTB1-63 كىچىك توك يولى ئۈزگۈچ قىسقا تۇتىشىش ۋە ئارتۇق يۈكلىنىشتىن ساقلايدۇ، شۇنداقلا ئاز ئۇچرايدىغان توك سىستېمىسى يۆتكەش ۋە ئۆزگەرتىشكىمۇ ئىشلىتىلىدۇ. ئىلغار قۇرۇلما لايىھىسى، ئىشەنچلىك ئىقتىدارى، يۇقىرى ئۈزۈش ئىقتىدارى ۋە نەپىس كۆرۈنۈشى بىلەن، MCB يۇقىرى سۈپەتلىك مەھسۇلات. ئۇنىڭ قېپى ۋە زاپچاسلىرى كۈچلۈك سوقۇلۇشقا چىداملىق ۋە ئوتقا چىداملىق خۇسۇسىيەتكە ئىگە ماتېرىياللاردىن ياسالغان.
| مەھسۇلات نامى | MCB |
| مودېل نومۇرى | CMTB1-63 4P |
| ئۆلچەملىك | IEC60898-1 |
| گۇۋاھنامە | CE |
| باھالانغان توك (A) | 4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50 / 63A |
| پولشالىقلار | 4P |
| نومىنال توك بېسىمى Ue (V) | 400/415V |
| باھالانغان چاستوتا | AC 50/60Hz |
| قىسقا توك يولى سىغىمى Icn | 3000A/4500A |
| Uimp نىڭ ئىمپۇلسقا چىداملىق توك بېسىمى | 4000V |
| مۇھىت تېمپېراتۇرىسى | -20℃~+40℃ |
| دەرھال قويۇپ بېرىش تىپى | C |
| رەڭ | ئاق + قىزىل |
| مۇلازىمەت | OEM ۋە ODM |
ئەگرى سىزىق
پولشالىقلار
ئەۋزەللىك
1. توك يولىنى قىسقا تۇتىشۇش توكىدىن قوغداش
2. توك يوللىرىنى ئارتۇق يۈكلىنىش توكىدىن قوغداش
3. چىرايلىق لايىھەلەنگەن ۋە ئورنىتىش ئاسان
قوللىنىش
MCB بىناكارلىق، تۇرالغۇ، سانائەت قوللىنىشچان پروگراممىلىرى، ئېلېكتر ئېنېرگىيەسى يەتكۈزۈش قاتارلىقلاردا كەڭ قوللىنىلىدۇ.
باشقىلار
ئورالما
ئىچكى قۇتا 3 دانە، تاشقى قۇتا 60 دانە.
سىرتقى قۇتىنىڭ ئۆلچىمى: 22*8.2*8cm
ئاساسلىق بازار
ئوتتۇرا شەرق، ئافرىقا، جەنۇبىي شەرقىي ئاسىيا، جەنۇبىي ئامېرىكا، رۇسىيە بازىرى ... قاتارلىقلار
سوئال-جاۋاب
MCB CCC، CE ۋە CB قاتارلىق خەلقئارالىق گۇۋاھنامىلەر بىلەن گۇۋاھنامىلەنگەن ھەمدە ISO 9001 ۋە ISO 14001 باشقۇرۇش سىستېمىسى گۇۋاھنامىلىرى بىلەن قوللايدۇ.
نېمىشقا بىزنى تاللايسىز
تېلېفون: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













