CMTB1-63DC 2P DC MCB كىچىك توك يولى ئۈزگۈچ
مەھسۇلات تەپسىلاتلىرى
CMTB1-63 DC MCB كىچىك توك يولى ئۈزگۈچ ئېلېكتر ئۈسكۈنىلىرى ۋە باشقا يۈك ئۈسكۈنىلىرىنىڭ ئارتۇق يۈكلىنىش ۋە قىسقا توك يولى مەسىلىلىرىدىن ساقلىنىشىغا، شۇنداقلا توك يولى بىخەتەرلىكىنى قوغدىيالايدۇ. DC MCB نىڭ كۆپىنچىسى قۇياش ئېنېرگىيەسى سىستېمىسى، باتارېيە زاپاس سىستېمىسى، يېڭى ئېنېرگىيە قاتارلىق بەزى بىۋاسىتە توك سىستېمىلىرىنى ئىشلىتىدۇ.
تۇراقلىق توكنىڭ كىچىك ئاپتوماتىك ئۈزۈش ئۈسكۈنىلىرى تۇراقلىق توك يوللىرىنى ئېلېكتر قۇسۇرلىرىدىن قوغداش ئۈچۈن ئىشەنچلىك ۋە ئەرزان چارە بولۇپ، ئۇلارنىڭ كىچىك چوڭلۇقى، تېز ئۈزۈلۈپ قېلىشى ۋە يۇقىرى ئۈزۈش ئىقتىدارى ئۇلارنى كەڭ دائىرىلىك قوللىنىشچان ساھەلەردە ئالقىشقا ئېرىشكەن تاللاشقا ئايلاندۇردى.
DC MCB نىڭ توك بېسىمى ئادەتتە DC 12V دىن 1000V غىچە بولىدۇ، ھەمدە بەلگىلەنگەن توك مىقدارى 63A غىچە بولىدۇ.
| ئۆلچەملىك | IEC/EN 60947-2 |
| باھالانغان توك (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50 / 63A |
| پولشالىقلار | 2P |
| نومىنال توك بېسىمى Ue (V) | 500V |
| باھالانغان چاستوتا | 50/60Hz |
| قىسقا توك يولى سىغىمى Icn | 6000A |
| مۇھىت تېمپېراتۇرىسى | -20℃~+70℃ |
| ئەگرى سىزىق تىپى | C |
| بۇلغىنىش دەرىجىسى | 3 |
| ئېگىزلىك | ≤ 2000 مېتىر |
| ئەڭ چوڭ سىم سىغىمى | 25 مېتىر |
| ئورنىتىش | 35 مىللىمېتىرلىق DIN رېلىسى |
| كىرىش قۇرى تىپى | ئۈستى |
ئەۋزەللىك
1. تېز ئۈزۈلۈپ قېلىش: DC MCB لار ئېلېكتر كاشىلىسى يۈز بەرگەندە تېز ئۈزۈلۈپ قېلىش ئۈچۈن لايىھەلەنگەن بولۇپ، ئۈسكۈنىلەر ۋە سىملارنىڭ بۇزۇلۇشىنىڭ ئالدىنى ئالىدۇ.
2. يۇقىرى ئۈزۈش ئىقتىدارى: DC MCB لار ھەر خىل ئۈزۈش ئىقتىدارىدا بار، بۇ ئۇلارنىڭ يۇقىرى دەرىجىدىكى توكنى ئۈزۈلمەي بىر تەرەپ قىلالايدىغانلىقىدىن دېرەك بېرىدۇ.
3. ئىشەنچلىك ئىقتىدار: DC MCB لار ئۇزۇن مۇددەت ئىشلىتىش جەريانىدا ئىشەنچلىك ۋە مۇقىم ئىقتىدار بىلەن تەمىنلەش ئۈچۈن لايىھەلەنگەن بولۇپ، ئاسراش ۋە ئالماشتۇرۇش تەننەرخىنى تۆۋەنلىتىشكە ياردەم بېرىدۇ.
4. ئاسان ئورنىتىش: DC MCB لار ئاسان ئورنىتىش ئۈچۈن لايىھەلەنگەن بولۇپ، DIN رېلىسلىرىغا ياكى بىۋاسىتە تاختىغا ئورنىتىلىدۇ.
پولشالىقلار
قوللىنىش
DC MCB كىچىك توك ئۈزگۈچلىرى MCB يېڭى ئېنېرگىيە، قۇياش ئېنېرگىيەسى قاتارلىق بەزى بىۋاسىتە توك سىستېمىلىرىدا كەڭ قوللىنىلىدۇ.
باشقىلار
ئورالما
ئىچكى قۇتا 6 دانە، تاشقى قۇتا 120 دانە.
سىرتقى قۇتىنىڭ ئۆلچىمى: 41*21.5*41.5cm
سوئال-جاۋاب
ISO 9001، ISO14001 باشقۇرۇش سىستېمىسى گۇۋاھنامىسىگە ئىگە بولۇپ، مەھسۇلاتلار خەلقئارا CCC، CE، CB گۇۋاھنامىلىرى بىلەن لاياقەتلىك.
ئاساسلىق بازار
MUTAI ئېلېكتر شىركىتى يېقىن شەرق، ئافرىقا، جەنۇبىي شەرقىي ئاسىيا، جەنۇبىي ئامېرىكا، رۇسىيە بازىرىغا مەركەزلەشكەن.
نېمىشقا بىزنى تاللايسىز
1. MCB، MCCB، ACB، RCBO، RCCB، ATS، ئالاقىلاش ئۈسكۈنىسى ... قاتارلىق مەھسۇلاتلارنى ئىشلەپچىقىرىشتا 10 يىلدىن ئارتۇق تەجرىبىگە ئىگە.
2. زاپچاس ئىشلەپچىقىرىشتىن تارتىپ مەھسۇلاتلارنى تولۇق يىغىش، سىناق قىلىش ۋە دائىملىق كونترول قىلىشقىچە بولغان سانائەت زەنجىرىنى تاماملاش.
3. ISO 9001، ISO14001 باشقۇرۇش سىستېمىسى گۇۋاھنامىسىگە ئىگە بولۇپ، مەھسۇلاتلار خەلقئارا CCC، CE، CB گۇۋاھنامىسى بىلەن لاياقەتلىك.
4. كەسپىي تېخنىكا گۇرۇپپىسى، OEM ۋە ODM مۇلازىمىتى بىلەن تەمىنلىيەلەيدۇ، رىقابەت كۈچىگە ئىگە باھا بىلەن تەمىنلىيەلەيدۇ.
5. تېز يەتكۈزۈش ۋاقتى ۋە ياخشى سېتىشتىن كېيىنكى مۇلازىمەت.
تېلېفون: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com










