CMTB1-63DC 4P DC قۇياش ئېنېرگىيەسى MCB كىچىك توك يولى ئۈزگۈچ
مەھسۇلات تەپسىلاتلىرى
CMTB1-63 DC MCB كىچىك توك ئۈزگۈچ ئېلېكتر ئۈسكۈنىلىرى ۋە باشقا يۈك ئۈسكۈنىلىرىنىڭ ئارتۇق يۈكلىنىش ۋە قىسقا توك يولى مەسىلىلىرىدىن ساقلىنىشى ۋە توك يولى بىخەتەرلىكىنى قوغدىيالايدۇ. DC MCB نىڭ كۆپىنچىسى يېڭى ئېنېرگىيە، قۇياش نۇرى قاتارلىق بەزى بىۋاسىتە توك سىستېمىلىرىنى ئىشلىتىدۇ. DC MCB نىڭ توك بېسىمى ئادەتتە DC 12V-1000V غىچە بولۇپ، ئۆلچەملىك توك مىقدارى 63A غىچە بولىدۇ.
| ئۆلچەملىك | IEC/EN 60947-2 |
| باھالانغان توك (A) | 1A - 63A |
| پولشالىقلار | 4P |
| نومىنال توك بېسىمى Ue (V) | 1000V |
| باھالانغان چاستوتا | 50/60Hz |
| قىسقا توك يولى سىغىمى Icn | 6000A |
| مۇھىت تېمپېراتۇرىسى | -20℃~+70℃ |
| ئەگرى سىزىق تىپى | C |
| بۇلغىنىش دەرىجىسى | 3 |
| ئېگىزلىك | ≤ 2000 مېتىر |
| ئەڭ چوڭ سىم سىغىمى | 25 مېتىر |
| ئورنىتىش | 35 مىللىمېتىرلىق DIN رېلىسى |
| كىرىش قۇرى تىپى | ئۈستى |
ئەۋزەللىك
1. توك يولىنى قىسقا تۇتىشۇش توكىدىن قوغداش
2. توك يوللىرىنىڭ ئارتۇق يۈكلىنىش توكىدىن ساقلىنىشى
3. يۇقىرى سۇنۇش ئىقتىدارى
4. چىرايلىق لايىھە ۋە ئورنىتىش ئاسان
پولشالىقلار
قوللىنىش
DC MCB كىچىك توك ئۈزگۈچلىرى MCB يېڭى ئېنېرگىيە، قۇياش ئېنېرگىيەسى قاتارلىق بەزى بىۋاسىتە توك سىستېمىلىرىدا كەڭ قوللىنىلىدۇ.
باشقىلار
ئورالما
ئىچكى قۇتا 3 دانە، تاشقى قۇتا 60 دانە.
سىرتقى قۇتىنىڭ ئۆلچىمى: 41*21.5*41.5cm
سوئال-جاۋاب
ISO 9001، ISO14001 باشقۇرۇش سىستېمىسى گۇۋاھنامىسىگە ئىگە بولۇپ، مەھسۇلاتلار خەلقئارا CCC، CE، CB گۇۋاھنامىلىرى بىلەن لاياقەتلىك.
ئاساسلىق بازار
MUTAI ئېلېكتر شىركىتى يېقىن شەرق، ئافرىقا، جەنۇبىي شەرقىي ئاسىيا، جەنۇبىي ئامېرىكا، رۇسىيە بازىرىغا مەركەزلەشكەن.
نېمىشقا بىزنى تاللايسىز
تېلېفون: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








