CMTB1-63DC 3P DC قۇياش ئېنېرگىيەسى MCB كىچىك توك يولى ئۈزگۈچ
مەھسۇلات تەپسىلاتلىرى
CMTB1-63 DC MCB كىچىك توك ئۈزگۈچلىرى ھەر خىل چوڭلۇق ۋە دەرىجەلەردە بار بولۇپ، قۇياش ئېنېرگىيەسى سىستېمىسى، باتارېيە زاپاس سىستېمىسى، دېڭىز ۋە ئاپتوموبىل سىستېمىسى ۋە سانائەت ماشىنىلىرى قاتارلىق كەڭ دائىرىلىك قوللىنىشچان ساھەلەردە ئىشلىتىشكە بولىدۇ.
DC MCB نىڭ توك بېسىمى ئادەتتە DC 12V دىن 1000V غىچە بولىدۇ، ھەمدە بەلگىلەنگەن توك مىقدارى 63A غىچە بولىدۇ.
| ئۆلچەملىك | IEC/EN 60947-2 |
| باھالانغان توك (A) | 1A-63A |
| پولشالىقلار | 3 |
| نومىنال توك بېسىمى Ue (V) | 750V |
| باھالانغان چاستوتا | 50/60Hz |
| قىسقا توك يولى سىغىمى Icn | 6000A |
| مۇھىت تېمپېراتۇرىسى | -20℃~+70℃ |
| ئەگرى سىزىق تىپى | C |
| بۇلغىنىش دەرىجىسى | 3 |
| ئېگىزلىك | ≤ 2000 مېتىر |
| ئەڭ چوڭ سىم سىغىمى | 25 مېتىر |
| ئورنىتىش | 35 مىللىمېتىرلىق DIN رېلىسى |
| كىرىش قۇرى تىپى | ئۈستى |
ئەۋزەللىك
1. ئارتۇق يۈكلىنىش ۋە قىسقا توك يولىنىڭ ئالدىنى ئېلىش
2. ئۈزۈلۈش خاراكتېرى: تۇراقلىق توك بېسىمىنىڭ تەبىئىتى ئوخشىماسلىقى سەۋەبىدىن، تۇراقلىق توك بېسىملىق كونتروللىغۇچلارنىڭ ئۈزۈلۈش خاراكتېرى ئۆزگىرىشچان توك بېسىملىق كونتروللىغۇچلارغا سېلىشتۇرغاندا پەرقلىق بولىدۇ.
3. توك بېسىمى دەرىجىسى: DC MCB لارنىڭ توك بېسىمى دەرىجىسى، بولۇپمۇ DC توك يوللىرى ئۈچۈن بەلگىلەنگەن بولۇپ، ئادەتتە 12V دىن 1000V غىچە بولىدۇ.
4. ياي ئۈزۈلۈشى: DC MCB لار DC يايلىرىنى ئۈزۈش ئۈچۈن لايىھەلەنگەن بولۇپ، ئۇلار AC يايلىرىدىن پەرقلىق ھەرىكەت قىلىدۇ.
پولشالىقلار
قوللىنىش
DC MCB كىچىك توك ئۈزگۈچلىرى يېڭى ئېنېرگىيە، قۇياش ئېنېرگىيەسى، ئېلېكتر ئىستانسىلىرى ۋە سانائەت ئەسلىھەلىرى قاتارلىق بەزى بىۋاسىتە توك سىستېمىلىرىدا كەڭ قوللىنىلىدۇ.
باشقىلار
ئورالما
ئىچكى قۇتا 4 دانە، تاشقى قۇتا 80 دانە.
سىرتقى قۇتىنىڭ ئۆلچىمى: 41*21.5*41.5cm
سوئال-جاۋاب
ISO 9001، ISO14001 باشقۇرۇش سىستېمىسى گۇۋاھنامىسىگە ئىگە بولۇپ، مەھسۇلاتلار خەلقئارا CCC، CE، CB گۇۋاھنامىلىرى بىلەن لاياقەتلىك.
ئاساسلىق بازار
MUTAI ئېلېكتر شىركىتى يېقىن شەرق، ئافرىقا، جەنۇبىي شەرقىي ئاسىيا، جەنۇبىي ئامېرىكا، رۇسىيە بازىرىغا مەركەزلەشكەن.
نېمىشقا بىزنى تاللايسىز
تېلېفون: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com











