CMTB1-63DC 1P 1A-63A DC MCB قۇياش ئېنېرگىيەسى ئۈچۈن كىچىك توك يولى ئۈزگۈچ
مەھسۇلات تەپسىلاتلىرى
CMTB1-63 DC MCB كىچىك توك ئۈزگۈچلىرى ئېلېكتر ئۈسكۈنىلىرى ۋە باشقا يۈك ئۈسكۈنىلىرىنى ئارتۇق يۈك ۋە قىسقا توك يولى مەسىلىلىرىدىن قوغداش رولىنى ئوينايدۇ، شۇنداقلا توك يولى بىخەتەرلىكىنى قوغدايدۇ. DC MCB نىڭ كۆپىنچىسى يېڭى ئېنېرگىيە، قۇياش نۇرى قاتارلىق بەزى بىۋاسىتە توك سىستېمىلىرىنى ئىشلىتىدۇ. DC MCB نىڭ توك بېسىمى ئادەتتە DC 12V دىن 1000V غىچە بولىدۇ، ھەمدە توكنىڭ قىممىتى 63A غىچە بولىدۇ.
| ئۆلچەملىك | IEC/EN 60947-2 |
| باھالانغان توك (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50 / 63A |
| پولشالىقلار | 1P |
| نومىنال توك بېسىمى Ue (V) | 250V |
| باھالانغان چاستوتا | 50/60Hz |
| قىسقا توك يولى سىغىمى Icn | 6000A |
| مۇھىت تېمپېراتۇرىسى | -20℃~+70℃ |
| ئەگرى سىزىق تىپى | C |
| بۇلغىنىش دەرىجىسى | 3 |
| ئېگىزلىك | ≤ 2000 مېتىر |
| ئەڭ چوڭ سىم سىغىمى | 25 مېتىر |
| ئورنىتىش | 35 مىللىمېتىرلىق DIN رېلىسى |
| كىرىش قۇرى تىپى | ئۈستى |
ئەۋزەللىك
1. ئۈسكۈنىنى قىسقا تۇتىشىش توكى ۋە ئارتۇق يۈكلىنىش توكىدىن ساقلاڭ.
2. كىچىك چوڭلۇق: DC MCB لار كىچىك ئېلېكتر تاختىلىرى ۋە ئۈسكۈنىلىرىدە ئىشلىتىشكە ئەڭ ماس كېلىدۇ، شۇڭا ئۇلار كىچىك ئېلېكتر تاختىلىرى ۋە ئۈسكۈنىلىرىدە ئىشلىتىشكە ناھايىتى ماس كېلىدۇ.
3. ئاسان ئورنىتىش: DC MCB لار ئاسان ئورنىتىش ئۈچۈن لايىھەلەنگەن بولۇپ، DIN رېلىسلىرىغا ياكى بىۋاسىتە تاختىغا ئورنىتىلىدۇ.
پولشالىقلار
قوللىنىش
DC MCB كىچىك توك ئۈزگۈچ يېڭى ئېنېرگىيە، قۇياش ئېنېرگىيەسى قاتارلىق بەزى بىۋاسىتە توك سىستېمىلىرىدا كەڭ قوللىنىلىدۇ.
باشقىلار
ئورالما
ئىچكى قۇتا 12 دانە، تاشقى قۇتا 240 دانە.
سىرتقى قۇتىنىڭ ئۆلچىمى: 41*21.5*41.5cm
سوئال-جاۋاب
ISO 9001، ISO14001 باشقۇرۇش سىستېمىسى گۇۋاھنامىسىگە ئېرىشكەن، مەھسۇلاتلىرى خەلقئارا CCC، CE، CB گۇۋاھنامىلىرى بىلەن لاياقەتلىك.
ئاساسلىق بازار
MUTAI ئېلېكتر شىركىتى يېقىن شەرق، ئافرىقا، جەنۇبىي شەرقىي ئاسىيا، جەنۇبىي ئامېرىكا، رۇسىيە بازىرىغا مەركەزلەشكەن.
نېمىشقا بىزنى تاللايسىز
تېلېفون: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com









