Mutai CMTB1-63 3P MCB كىچىك توك يولى ئۈزگۈچ
مەھسۇلات تەپسىلاتلىرى
CMTB1-63 كىچىك توك يولى ئۈزگۈچ ئۈسكۈنىنى قىسقا تۇتىشىش ۋە ئارتۇق يۈكلىنىشتىن ساقلايدۇ، شۇنداقلا ئېلېكتر سىستېمىسىنى دائىملىق يۆتكەش ۋە ئۆزگەرتىشكىمۇ ئىشلىتىلىدۇ. MCB قۇرۇلمىسى ئىلغار، ئىقتىدارى ئىشەنچلىك، يۇقىرى ئۈزۈش ئىقتىدارى، كۆرۈنۈشى نەپىس قاتارلىقلارغا ئىگە. قېپى ۋە زاپچاسلىرى سوقۇلۇشقا چىداملىق ۋە كۈچلۈك ئوت ئۆچۈرۈش خۇسۇسىيىتىگە ئىگە ماتېرىياللاردىن ياسالغان.
| مەھسۇلات نامى | MCB كىچىك توك يولى ئۈزگۈچ |
| مودېل نومۇرى | CMTB1-63 3P |
| ئۆلچەملىك | IEC60898-1 |
| گۇۋاھنامە | CE |
| باھالانغان توك (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50 / 63A |
| پولشالىقلار | 3P |
| نومىنال توك بېسىمى Ue (V) | 400/415V |
| باھالانغان چاستوتا | AC 50/60Hz |
| قىسقا توك يولى سىغىمى Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Uimp نىڭ ئىمپۇلسقا چىداملىق توك بېسىمى | 4000V |
| مۇھىت تېمپېراتۇرىسى | -20℃~+40℃ |
| دەرھال قويۇپ بېرىش تىپى | CD |
| رەڭ | ئاق + قىزىل |
| مۇلازىمەت | OEM ۋە ODM |
ئەگرى سىزىق
پولشالىقلار
ئەۋزەللىك
1. كىچىك ۋە ئىخچام چوڭلۇقتا، ئورنىتىش ئاسان
2. قىسقا توك، ئارتۇق يۈك، يۇقىرى ئۈزۈش ئىقتىدارى قاتارلىق ئالاھىدىلىكلەرگە ئىگە
3. ئېلېكتر خاتالىقىدىن ئىشەنچلىك قوغداش بىلەن تەمىنلىيەلەيدۇ، ھەمدە خەلقئارا بىخەتەرلىك ئۆلچىمىگە ماس كېلىدىغانلىقى سىناق قىلىنغان.
قوللىنىش
MCB مەھسۇلاتلىرى بىناكارلىق، تۇرالغۇ، سانائەت قوللىنىشچان پروگراممىلىرى ۋە ئېلېكتر ئېنېرگىيەسى يەتكۈزۈش قاتارلىق ساھەلەردە كەڭ قوللىنىلىدۇ.
باشقىلار
ئورالما
ئىچكى قۇتا 4 دانە، تاشقى قۇتا 60 دانە.
سىرتقى قۇتىنىڭ ئۆلچىمى: 41*21.5*41.5cm
ئاساسلىق بازار
ئوتتۇرا شەرق، ئافرىقا، جەنۇبىي شەرقىي ئاسىيا، جەنۇبىي ئامېرىكا، رۇسىيە بازىرى.
نېمىشقا بىزنى تاللايسىز
تېلېفون: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













