CMTB1-63H 4P يۇقىرى ئۈزۈش ئىقتىدارىغا ئىگە Mcb كىچىك توك يولى ئۈزگۈچ
مەھسۇلات تەپسىلاتلىرى
CMTB1-63 كىچىك توك ئۈزگۈچ توكنى قىسقا تۇتىشىش ۋە ئارتۇق يۈكلىنىشتىن ساقلايدۇ، شۇنداقلا ئېلېكتر سىستېمىسىنى دائىملىق يۆتكەش ۋە ئۆزگەرتىش سۈپىتىدە ئىشلىتىشكە بولىدۇ. كىچىك توك ئۈزگۈچ ھەر قانداق ئېلېكتر سىستېمىسىنىڭ مۇھىم بىر قىسمى بولۇپ، ئېلېكتر خەۋپ-خەتىرىدىن ئىشەنچلىك قوغداش بىلەن تەمىنلەيدۇ ھەمدە ئېلېكتر توك يولى ۋە ئۈسكۈنىلىرىنىڭ بىخەتەر ۋە ئۈنۈملۈك ئىشلىشىگە كاپالەتلىك قىلىدۇ.
| مەھسۇلات نامى | كىچىك توك يولى ئۈزگۈچ MCB |
| مودېل نومۇرى | CMTB1-63 4P |
| ئۆلچەملىك | IEC60898-1 |
| گۇۋاھنامە | CE |
| باھالانغان توك (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50 / 63A |
| پولشالىقلار | 4P |
| نومىنال توك بېسىمى Ue (V) | 400/415V |
| باھالانغان چاستوتا | AC 50/60Hz |
| قىسقا توك يولى سىغىمى Icn | 6000A |
| Uimp نىڭ ئىمپۇلسقا چىداملىق توك بېسىمى | 4000V |
| مۇھىت تېمپېراتۇرىسى | -20℃~+40℃ |
| دەرھال قويۇپ بېرىش تىپى | CD |
| رەڭ | ئاق ۋە كۈلرەڭ |
| مۇلازىمەت | OEM ۋە ODM |
پولشالىقلار
قوللىنىش
MCB كىچىك توك يولى ئۈزگۈچلىرى كەسپىي بولۇپ، بىناكارلىق، تۇرالغۇ، سانائەت قوللىنىشچان پروگراممىلىرى ۋە ئېلېكتر ئېنېرگىيەسى يەتكۈزۈش قاتارلىق ساھەلەردە كەڭ قوللىنىلىدۇ.
ئەۋزەللىك
1. توك يولىنى قىسقا تۇتىشۇش توكىدىن قوغداش
2. توك يوللىرىنىڭ ئارتۇق يۈكلىنىش توكىدىن ساقلىنىشى
3. يۇقىرى سۇنۇش ئىقتىدارى
4. چىرايلىق لايىھە ۋە ئورنىتىش ئاسان
باشقىلار
ئورالما
ئىچكى قۇتا 3 دانە، تاشقى قۇتا 60 دانە.
سىرتقى قۇتىنىڭ ئۆلچىمى: 41*21.5*41.5cm
سوئال-جاۋاب
مۇتاي شىركىتى ISO 9001، ISO14001 باشقۇرۇش سىستېمىسى گۇۋاھنامىسىگە ئېرىشكەن، مەھسۇلاتلىرى CCC، CE، CB قاتارلىق گۇۋاھنامىلەردىن ئۆتكەن.
ئاساسلىق بازار
بۇ مەھسۇلاتلار، بولۇپمۇ ئوتتۇرا شەرق، ئافرىقا، جەنۇبىي شەرقىي ئاسىيا، جەنۇبىي ئامېرىكا، رۇسىيە بازىرىدىكى خېرىدارلارنىڭ قىزغىن قارشى ئېلىشىغا ئېرىشتى.
1. ئاساسلىق مەھسۇلاتلار: MCB، MCCB، ACB، RCBO، RCCB، ATS، ئالاقىلاشتۇرغۇچ... قاتارلىقلار.
2. زاپچاس ئىشلەپچىقىرىشتىن تارتىپ مەھسۇلاتلارنى تولۇق يىغىش، سىناق قىلىش ۋە دائىملىق كونترول قىلىشقىچە بولغان سانائەت زەنجىرىنى تاماملاش.
3. ISO 9001، ISO14001 باشقۇرۇش سىستېمىسى گۇۋاھنامىسىگە ئىگە بولۇپ، مەھسۇلاتلار خەلقئارا CCC، CE، CB گۇۋاھنامىسى بىلەن لاياقەتلىك.
4. كەسپىي تېخنىكا گۇرۇپپىسى، OEM ۋە ODM مۇلازىمىتى بىلەن تەمىنلىيەلەيدۇ، رىقابەت كۈچىگە ئىگە باھا بىلەن تەمىنلىيەلەيدۇ.
5. تېز يەتكۈزۈش ۋاقتى ۋە ياخشى سېتىشتىن كېيىنكى مۇلازىمەت.
تېلېفون: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













