مۇتاي CMTB1-63 2P 10A 16A 20A 25A 32A Mcb كىچىك توك يولى ئۈزگۈچ
مەھسۇلات تەپسىلاتلىرى
CMTB1-63 كىچىك توك يولى ئۈزگۈچ قىسقا تۇتىشىش ۋە ئارتۇق يۈكلىنىشتىن ساقلايدۇ، شۇنداقلا ئاز ئۇچرايدىغان توك سىستېمىسى يۆتكەش ۋە ئۆزگەرتىشكىمۇ ئىشلىتىلىدۇ. MCB ئىلغار قۇرۇلما لايىھىسى، ئىشەنچلىك ئىقتىدارى، يۇقىرى ئۈزۈش ئىقتىدارى ۋە نەپىس كۆرۈنۈشكە ئىگە. ئۇنىڭ قېپى ۋە زاپچاسلىرى كۈچلۈك سوقۇلۇشقا چىداملىق ۋە ئوت ئۆچۈرۈش خۇسۇسىيىتىگە ئىگە ماتېرىياللاردىن ياسالغان.
MCB IEC/EN60898-1 ئۆلچىمىگە ماس كېلىدىغان قىلىپ لايىھەلەنگەن بولۇپ، 230V/240V/400V/415V توك بېسىمى دەرىجىسىدىكى 50/60Hz AC سىستېمىلىرىدا ئىشلىتىشكە بولىدۇ. ئۇنىڭ ئەڭ يۇقىرى باھالانغان توك مىقدارى 63A بولۇپ، بۇ چەكتىن تۆۋەن توك تەلەپ قىلىدىغان قوللىنىشچان پروگراممىلارغا ماس كېلىدۇ.
| مەھسۇلات نامى | MCB |
| مودېل نومۇرى | CMTB1-63 2P |
| ئۆلچەملىك | IEC60898-1 |
| گۇۋاھنامە | CE |
| باھالانغان توك (A) | 1A-63A |
| پولشالىقلار | 2P |
| نومىنال توك بېسىمى Ue (V) | 400/415V |
| باھالانغان چاستوتا | AC 50/60Hz |
| قىسقا توك يولى سىغىمى Icn | 3000A/4500A |
| Uimp نىڭ ئىمپۇلسقا چىداملىق توك بېسىمى | 4000V |
| مۇھىت تېمپېراتۇرىسى | -20℃~+40℃ |
| دەرھال قويۇپ بېرىش تىپى | C |
| رەڭ | ئاق |
| مۇلازىمەت | OEM ۋە ODM |
ئەگرى سىزىق
پولشالىقلار
ئەۋزەللىك
1. توك يولىنى قىسقا تۇتىشۇش توكىدىن قوغداش
2. توك يوللىرىنىڭ ئارتۇق يۈكلىنىش توكىدىن ساقلىنىشى
3. چىرايلىق لايىھەلەنگەن ۋە ئورنىتىش ئاسان
قوللىنىش
MCB كىچىك توك يولى ئۈزگۈچلىرى كەسپىي بولۇپ، بىناكارلىق، تۇرالغۇ، سانائەت قوللىنىشچان پروگراممىلىرى ۋە ئېلېكتر ئېنېرگىيەسى يەتكۈزۈش قاتارلىق ساھەلەردە كەڭ قوللىنىلىدۇ.
باشقىلار
ئورالما
ئىچكى قۇتا 6 دانە، تاشقى قۇتا 120 دانە.
سىرتقى قۇتىنىڭ ئۆلچىمى: 41*21.5*41.5cm
ئاساسلىق بازار
بىزنىڭ ئاساسلىق بازارلىرىمىز ئوتتۇرا شەرق، ئافرىقا، جەنۇبىي شەرقىي ئاسىيا، جەنۇبىي ئامېرىكا، رۇسىيە بازىرى قاتارلىق رايونلاردا.
نېمىشقا بىزنى تاللايسىز
تېلېفون: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













